Playmobil Policja - Zestaw 4259

Klocki Playmobil policja z całą pewnością ucieszą niejedno dziecko, które marzy, by w przyszłości zostać funkcjonariuszem tych służb. Wyjątkowy komplet z radiowozem, może jeszcze bardziej wpłynąć na jego wyobraźnię.
KUP TERAZ

Playmobil policja 4259 - zawartość zestawu

Zestaw Playmobil policja 4259 to komplet, który zawiera figurki dwóch policjantów, lizak ostrzegawczy, trójkąt ostrzegawczy z napisem “Policja!”, odległościomierz, krótkofalówkę, pojemny radiowóz z efektami świetlnymi, gaśnicę, zamienne czapki dla policjantów, latarkę, pachołki, pistolet i specjalną skrzynkę do przechowywania tych wszystkich akcesoriów. Dzięki tak licznym elementom dziecko może tworzyć rozmaite sceny i samemu wcielić się w rolę inspektora nadzorującego całe zdarzenie.

Zestaw Playmobil policja 4259

Playmobil policja 4259 - z jakimi zestawami łączyć?

Zestaw policja Playmobil 4259 świetnie sprawdzi się jako uzupełnienie kompletu zawierającego komisariat policji z więźniem. Można go też połączyć z klockami przedstawiającymi pracę innych służb np. straży pożarnej czy wojska.

Opinie klientów:

avatar

Mój bratanek uwielbia zabawki z motywem policyjnym i dlatego w ramach prezentu sprawiłem mu zestaw playmobil policja 4259. Opinie, które przeczytałem o nim na forach były bardzo pozytywne, co tylko utwierdziło mnie w przekonaniu, że to dobry produkt.

Andrzej

avatar

Opinie o Playmobil policja 4259, które otrzymałam od swoich koleżanek sprawiły, że i ja postanowiłam kupić swojemu dziecku te klocki. Syn jest zachwycony! Bardzo interesuje się pracą policji, a teraz podczas zabawy może poczuć się jak jeden z nich.

Kasia