Playmobil Policja - Zestaw 4259

Wiele dzieci marzy, by kiedyś zostać policjantami. Po co jednak czekać? Można im to umożliwić już teraz za pomocą zestawu policja Playmobil 5013.
KUP TERAZ

Playmobil policja 5013 - zawartość zestawu

Klocki Playmobil policja, są uwielbiane przez dzieciaki na całym świecie. Gwarantują mnóstwo frajdy i możliwość tworzenia różnych scenariuszy. Opakowanie policja Playmobil 5013 zawiera: budynek komisariatu policji, 3 policjantów, jednego przestępcę, karabin, kilka pistoletów, dwie pary kajdanek, megafon, ławeczkę, trójkąt ostrzegawczy, barierkę z oświetleniem, biurko policjanta, krzesełko, talerz satelitarny, gaśnicę, radiowóz i motocykl policyjny.
Zestaw Playmobil Policja 5013

Playmobil policja 5013 - z jakimi zestawami łączyć?

Zestaw policja Playmobil można skutecznie łączyć z innymi kompletami z tej samej serii np. z zestawem policjantów drogówki z kolczatką, a także z zestawami przedstawiającymi inne służby np. straż pożarną czy pogotowie. Dzięki temu dziecko uzyska możliwość tworzenia całych rozbudowanych scenariuszy, w których to ono będzie bohaterem.

Opinie klientów:

avatar

Kupiłam synkowi na urodziny zestaw playmobil policja 5013. Opinie które o nim przeczytałam sprawiły, że zdecydowałam się właśnie na ten komplet. Mały jest zachwycony, bawi się chętnie całymi dniami. Z tego względu mogę zdecydowanie polecić

Monika

avatar

szukałem prezentu dla swojej córki, która bardzo chciałaby zostać kiedyś policjantką. Trafiłem w internecie na opinie o playmobil policja 5013 i od razu wiedziałem że to strzał w dziesiątkę. Świetne wykonanie, dużo elementów - córka zachwycona takim prezentem :)

Tomasz