Ranking klocków Playmobil Policja

Klocki Playmobil Policja to seria zatytułowana "City Action", która posiada wiele różnych zestawów, a także osobnych elementów, które można ze sobą łączyć. W komplecie Playmobil policja - znajdziesz komisariat policji, samochody policyjne, blokadę policyjną, a także zestaw figurek: policjantów i złodziei. Policja z Playmobil posiada także zestawy tworzone tematycznie: "Ucieczka z więzienia", "Pościg za kieszonkowcem", "Pościg za przestępcą". Seria zawiera bardzo szeroki asortyment, dzięki któremu możesz wybierać i łączyć ulubione zabawki Twojego dziecka.

KUP TERAZ
obrazek prezentujacy

Klocki Playmobil policja - jaki zestaw kupić?

Oferta Playmobil policja jest bardzo szeroka, a także zróżnicowana, dlatego przy wyborze zestawów możesz kierować się upodobaniami swojego dziecka. Nie musisz od razu kupować dużego kompletu, sięgnij po coś mniejszego, jak wóz policyjny czy helikopter. Natomiast, jeśli szukasz czegoś większego, by spełnić marzenia swojej pociechy, wybierz zestaw bardziej złożony, w którym znajdziesz zarówno pojazdy, jak i figurki oraz inne akcesoria. Zestawy da się również łączyć między sobą, dlatego nie musisz koniecznie decydować się na jeden z nich. Zamiast wybrania jednego większego, jest możliwość dobrania kilku mniejszych. Tematyka każdego z nich będzie taka sama, dzięki temu nie ma problemu z mieszaniem poszczególnych zestawów między sobą.

PLAYMOBIL CITY ACTION PLAY BOX Posterunek policji

Zestaw, w którym znajdziesz posterunek policji, dwie figurki: policjanta i więźnia. Ten pakiet pozwoli Twojemu dziecku odtworzyć scenę z więzienia i moment aresztowania. Policja Playmobil z jak największą starannością odwzorowuje każdy najważniejszy detal, przez co zabawa sprawia jeszcze większą frajdę. Komisariat stworzony został jako poręczna, a także praktyczna walizka, co pozwala na bezpieczne i wygodne przenoszenie zestawu lub zabieranie go ze sobą. Oprócz posterunku i figurek zestaw zawiera wiele dodatków, takich jak: kajdanki, pistolety, aparat, monitor, reflektor, a także wiele innych akcesoriów policyjnych.

Kup Teraz

PLAYMOBIL CITY ACTION Ponton jednostki specjalnej

Zestaw ten zawiera ponton, a także masę akcesoriów. Dzięki temu pakietowi, Twoja pociecha będzie mogła wcielić się w policjantów, którzy wykonują pościg w trudnych, wodnych warunkach. Zabawka zdecydowanie sprawdzi się podczas kąpieli. W zestawie znajdziesz dwie figurki – policjantów jednostki specjalnej w odpowiednich strojach, ponton z armatą, boje do zaczepienia łodzi, broń, złoto, skrzynie, liny, megafon, boje z liną i hakiem, kotwiczkę z liną, harpun, bosak, koło ratunkowe, tarczę policyjną, latarkę, karabin automatyczny, pistolety, kabury, łom, hełm z osłoną, czapkę ze słuchawkami, zaczepy. Zamieszczona strzała w pontonie jest interaktywna, co oznacza, że można ją wystrzelić, to jeszcze bardziej może uatrakcyjnić zabawę Twojego dziecka.

Kup Teraz

PLAYMOBIL CITY ACTION Policja: Ucieczka z więzienia

Zestaw, który pozwala na odwzorowanie pościgu więźnia, który właśnie uciekł zza krat. W komplecie znajdziesz celę więzienną z przedpokojem, a także z systemem sanitarnym, łóżko piętrowe, stanowisko wzywania pomocy, motocykl, krzesło, stołek, gaśnice, radio, kamerę, ekspres do kawy, półki, filiżanki, pałki policyjne, kajdanki, karabiny, latarkę, pistolety, gwizdek, talerz z łyżką, kaburę, radio, brelok do kluczy. Do zestawu dołączone są również trzy figurki: dwóch policjantów i uciekinier, a także motocykl do pościgu złoczyńcy. Policja Playmobil pozwala Twojemu dziecku wcielić się w rolę policjanta, próbującego złapać przestępcę, który właśnie uciekł z więzienia.

Kup Teraz

PLAYMOBIL CITY ACTION Policyjny gokart: Pościg za włamywaczem

Zestaw policja z Playmobil – policyjny gokart to kolejny zestaw pościgowy. Tym razem policjant ściga włamywacza, który włamał się do sejfu. Oba pojazdy są wyposażone w napęd wsteczny. W komplecie znajdują się dwie figurki: policjanta i włamywacza oraz akcesoria, takie jak: gokart policyjny, gokart uciekiniera, sejf, taśma, pałka policyjna, karabin, latarka, kask, sztabka złota, lina, banknoty, hełmy i mankiety. Asortyment pozwala na to, by w zabawie mogły uczestniczyć dwie osoby, dzięki czemu zabawa może być jeszcze lepsza. Zestaw ten może być także połączony z innymi, dostępnymi w serii "City Action".

Kup Teraz

PLAYMOBIL CITY ACTION Policyjny helikopter: Pościg za uciekającym samochodem

Zestaw odwzorowuje akcję policyjną, w której helikopter policyjny ściga uciekający samochód. Pakiet zawiera cztery figurki: jednego policjanta i trzech rabusiów, a także mnóstwo akcesoriów: pojazd z anteną satelitarną, helikopter policyjny, worek, walizkę, pudełko z uchwytem, laski dynamitu, butelkę, kubki do picia, pociski, gaśnice, lupę, urządzenie do badania diamentów, komputer, hak z liną, kamerę, zestawy kart do gry, pistolet, radia, karabin, odtwarzacz MP3, kajdanki, łom, lornetkę, narzędzie, latarkę, nóż do szkła, diamenty, hełm policyjny z mikrofonem, czapki, zegarki na rękę, mankiety na ramię, kaburę. Zakamuflowany pojazd uciekinierów potrafi także zmieniać tablice rejestracyjne poprzez ich potarcie.

Kup Teraz

Playmobil policja - pozostałe dostępne zestawy w serii

Zabawki Playmobil policja posiadają także inne niesamowite zestawy, które pozwolą Twojemu dziecku na wielogodzinną zabawę. W serii "City Action" znajdziesz także:

Policyjny samochód terenowy: Pościg za złodziejem skarbu

Zestaw pozwalający na kolejny, pełen emocji pościg w terenie, gdzie policjant musi złapać przestępcę i przejąć skradziony skarb. Zestaw zawiera policjanta oraz oszusta, a także policyjny pojazd terenowy, motocykl motocrossowy i wiele innych akcesoriów.

Komisariat policji z więzieniem

To jeden z najbardziej rozbudowanych zestawów z serii Playmobil policja. Posiada komisariat z miejscem do lądowania na helikopter, miejsce do pobrania odcisków palców, szafę na broń, a więźniowie mają możliwość ucieczki przez dziurę w murach więzienia. Komplet posiada szeroką gamę akcesoriów, dzięki którym zabawa może stać się realistycznym chwytaniem zbiegów.

Policyjny robot: Akcja specjalna

Zestaw zawierający robota policyjnego, który ma możliwość transformacji, a także może chwytać akcesoria i figurki. Robot policyjny wykorzystywany jest do niebezpiecznych akcji policyjnych. Pakiet zawiera dwie figurki: policjanta oraz przestępcę, robota, a także inne akcesoria potrzebne do zrealizowania misji.

Kidashka.pl – oferta

Kidashanka.pl to sklep online, który posiada szeroką gamę produktów zadedykowanych dla najmłodszych. Znajdziesz tam ubrania zarówno dla dziewczynek, jak i chłopców, zawierających akcesoria, bieliznę, spodnie, T-shirty, bluzy, a także wiele innych elementów odzieży dziecięcej. Artykuły szkolne, w których znajdziesz odpowiedni plecak bądź piórnik dla swojej pociechy na nowy rok szkolny. Gry oraz zabawki dostosowane do wieku dziecka – pluszaki, zabawki interaktywne, gry logiczne i edukacyjne, a także wiele innych. Puzzle różnego rodzaju, nie tylko tradycyjne, ale również drewniane, piankowe, magnetyczne. Klocki, które maluchy uwielbiają najbardziej, czyli Lego i Playmobil, w tym również zabawki Playmobil policja z serii "City Action". W ofercie sklepu nie brakuje także książek dla najmłodszych. Jeżeli Twoja pociecha ma swojego ulubionego bohatera, to w sklepie Kidashanka.pl znajdziesz zabawki z postaciami z popularnych bajek. Duży wybór produktów pomoże Ci znaleźć odpowiednie akcesoria dla Twojego dziecka.

KUP TERAZ
obrazek prezentujacy